Araçlar

VIP Minibüs


Şehir içinde günlük olarak istediğiniz her noktaya ulaşmak ya da dilediğiniz gün sayısı boyunca ülke içinde istediğiniz her yere transfer ve çeşitli gezi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere VIP minibüslerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Sprinter


Ailece ya da özel gruplar ile çıktığınız yolculukların konforlu, güvenli ve huzurlu bir sürmesini kim istemez? Çocukların eğlencesini, yaşlıların rahatını, sizlerin konforunu düşündük. Özel iklimlendirme sistemi ile konforlu yolculuklar sunuyoruz.
Passat


Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Ankara Citydrive Transfer sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı Volkswagen Passat özel araç ile karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.
Jetta


Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Ankara Citydrive Transfer sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı Volkswagen Jetta özel araç ile karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.
Megane


Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Ankara Citydrive Transfer sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı Renault Megane özel araç ile karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.Havaalanına ulaşımını dert etme!


Havaalanına gitmeyi gözünde büyütenler için artık her şey daha kolay. Farklı araç tipleri ve fiyat seçenekleri arasından kendinize en uygun havaalanı transfer hizmetini seçebilirsiniz.

Seyahat Acentemiz İçin Tıklayınız
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var?